Napište nám

Stavebniny KANOV

Radio Dragon

Torf-Ziegler

KENAURstav Karlovy Vary

 

©StCS 2002
06.01.2008 22:23

Rozlosování 2007/2008

Stránka je v rekonstrukci Soupiska

Podzim 2007

kolo datum čas domácí hosté skóre poločas střelci
1.
8.9.
16:00 SK SLOVAN VARNSDORF FC BULDOCI K.V.
0:2
0:2
Kulovaná - 2
2.
16.9.
11:00 FC VIKTORIA PLZEŇ B FC BULDOCI K.V.
2:2
2:2
Stojkovičová -2
3.
22.9.
10:30 FC BULDOCI K.V. ROZVOJ TRSTĚNICE
2:0
0:0
Stojkovičová, Janochová
4.
6.10.
15:00 SK PAVLÍKOV FC BULDOCI K.V.
1:3
1:1
Stojkovičová, Zahoříková, Zajačiková
5.
13.10.
16:00 FC BULDOCI K.V. FC UHLÍŘSKÉ JANOVICE
14:0
7:0

Zahoříková-6, Stojkovičová-2, Sladkovská-2,
Kunešová, Kulovaná, Janochová, Zajačíková

6.
20.10.
11:00 FC LITEŇ FC BULDOCI K.V.
1:5
1:4
Zahoříková-2, Stojkovičová, Sladkovská, Zajačíková
7.
3.11.
14:30 FC BULDOCI K.V. SOKOL KARLŠTEJN
5:0
3:0
Zahoříková-3,Stojkovičová, Zajačíková
8.
10.11.
10:30 SPARTAK DUBICE FC BULDOCI K.V.
0:19
0:12
Zahoříková-4, Stojkovičová-4, Kunešová-4,
Zajačíková-3, Kulovaná-2, Janochová, Beranová
9.
17.11.
11:00 FC BULDOCI K.V. FC TEPLICE B
7:0
3:0
Zajačíková-3, Zahoříková-2, Janochová, Stojkovičová
10.
25.11.
14:00 ŽFK TRUTNOV FC BULDOCI K.V.
:
:
Přeloženo na březen 2008
11.
1.12.
10:30 FC BULDOCI K.V. FK MLADÁ BOLESLAV
:
:
Přeloženo na červen 2008

Kolo Datum Domácí Hosté

skóre

9. KOLO 18.11. FK MLADÁ BOLESLAV FC VIKTORIA PLZEŇ B
2:4
17.11. SK SLOVAN VARNSDORF ŽFK TRUTNOV
1:1
17.11. FC BULDOCI K.V. FC TEPLICE B
7:0
18.11. ROZVOJ TRSTĚNICE SPARTAK DUBICE
0:0
17.11. SK PAVLÍKOV SOKOL KARLŠTEJN
0:5
17.11. FC UHLÍŘSKÉ JANOVICE FC LITEŇ
0:5

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body
1 FC BULDOCI K.V. 9 8 1 0 59:4 25
2 ŽFK TRUTNOV 9 7 2 0 32:7 23
3 FC LITEŇ 10 6 1 3 28:16 19
4 FC VIKTORIA PLZEŇ B 10 6 1 3 23:11 19
5 SOKOL KARLŠTEJN 9 5 1 3 24:13 16
6 FK MLADÁ BOLESLAV 9 5 0 4 21:23 15
7 ROZVOJ TRSTĚNICE 9 3 2 4 14:11 11
8 SK SLOVAN VARNSDORF 9 2 3 4 15:29 9
9 FC TEPLICE B 9 2 1 6 16:21 7
10 FC UHLÍŘSKÉ JANOVICE 9 1 3 5 8:33 6
11 SPARTAK DUBICE 9 1 1 7 4:41 4
12 SK PAVLÍKOV 9 1 0 8 4:39 3

Kolo Datum Domácí Hosté

skóre

10. KOLO 25.11. FC VIKTORIA PLZEŇ B FC LITEŇ
0:1
22.3. SOKOL KARLŠTEJN FC UHLÍŘSKÉ JANOVICE
:
22.3. SPARTAK DUBICE SK PAVLÍKOV
:
23.3. FC TEPLICE B ROZVOJ TRSTĚNICE
:
23.3. ŽFK TRUTNOV FC BULDOCI K.V.
:
23.3. FK MLADÁ BOLESLAV SK SLOVAN VARNSDORF
:

Pohár ČMFS

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Skóre Poločas Branky
3. KOLO 29.9. 14:00 ROZVOJ TRSTĚNICE FC BULDOCI K.V.
0:5
0:3
Stojkovičová-2, Kulovaná, Kunešová, Lembacherová
4. KOLO 28.10. 14:30 FC BULDOCI K.V. VIKTORIA PLZEŇ
3:1
1:0
Stojkovičová, Jindrová, Zajačíková
Pohár ČMFS
Domácí Hosté

skóre

4. KOLO

Stará Lysá Hradec Králové
0:3
Dubice Pardubice
0:7
Trutnov Sparta
1:5
Malá Skála Teplice
2:14
Karlovy Vary Plzeň
3:1
Liteň Slavia
0:3
Hlučín Slovácko
0:8
Dobratice Brno
0:5
Pohár ČMFS
Domácí Hosté

skóre

čtvrtfinále

Hradec Králové Slovácko
:
Sparta Praha Brno
:
Teplice Slavia Praha
:
Pardubice Karlovy Vary
:

Viktoria PlzeňRozvoj TrstěniceDFK Mladá BoleslavFK Uhlířské JanoviceFC TepliceSK PavlíkovTJ Spartak Dubice

... další výsledky II. ligy kopané žen

Hokej a ženy

  SeznamCentrum